تبلیغات
دانشگاه جامع علمی-کاربردی کیاکلا - اطلاعیه ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور در باره‌ تاریخ، نحوه پرینت كارت ‌ و محل‌ رفع نقص كارت‌ شركت در آزمون ورودی دوره های كارشناسی ناپیوسته پودمانی دانشگاه جامع علمی-كاربردی سال 1390 نسخه چاپی
دانشگاه جامع علمی-کاربردی کیاکلا
به وبلاگ مرکز آموزش علمی کاربردی سرای کیفیت اندیشان نوآوار کیاکلا خوش آمدید

سازمان سنجش آموزش كشور بدین وسیله به اطلاع كلیه داوطلبان آزمون ورودی دوره‌های كارشناسی ناپیوسته پودمانی دانشگاه جامع علمی- كاربردی  سال 1390 می‌رساند كه كارتهای شركت در آزمون برای كلیه داوطلبان آزمون مذكور از ساعت 18 (6 بعد از ظهر) روز دوشنبه 26/2/1390 لغایت پایان روز چهارشنبه 28/2/1390 براساس مندرجات بند «الف» این اطلاعیه  بر روی سایت سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.

سازمان سنجش آموزش كشور بدین وسیله به اطلاع كلیه داوطلبان آزمون ورودی دوره‌های كارشناسی ناپیوسته پودمانی دانشگاه جامع علمی- كاربردی  سال 1390 می‌رساند كه كارتهای شركت در آزمون برای كلیه داوطلبان آزمون مذكور از ساعت 18 (6 بعد از ظهر) روز دوشنبه 26/2/1390 لغایت پایان روز چهارشنبه 28/2/1390 براساس مندرجات بند «الف» این اطلاعیه  بر روی سایت سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و داوطلبان درصورت وجود نقص احتمالی بایستی از ساعت 8 الی 12 و 14 الی 18 روز چهارشنبه 28/2/1390 به حوزه‌های‌ رفع نقص كارت مندرج در جدول ذیل مراجعه نمایند. ضمناً براساس برنامه زمانی پیش بینی شده شروع فرایند برگزاری  آزمون دوره‌های كارشناسی ناپیوسته پودمانی دانشگاه جامع علمی- كاربردی سال 1390 صبح راس ساعت 00/8 صبح روز پنج شنبه 29/2/1390  در 31 شهرستان مختلف كشور برگزار خواهد شد. نام و آدرس حوزه امتحانی بر روی كارت شركت در آزمون داوطلبان مشخص گردیده است. ضمناً سایر اطلاعات دیگر در برگ راهنمای شركت در آزمون  كه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش كشور قرار گرفته قابل پرینت و دریافت می‌باشد.
الف‌ - نحوه‌ و زمان پرینت كارت شركت در آزمون
   كارتهای‌ شركت در‌ آزمون‌ كلیه‌ داوطلبان‌ از روز یكشنبه 25/2/1390 لغایت پایان روز چهارشنبه 28/2/1390برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا كلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی شركت‌ ‌ در آزمون‌، برای پرینت كارت شركت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به سایت اینترنتی سازمان مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات مندرج بر روی كارت اعتباری ثبت نام خود و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و كد رهگیری یك نسخه پرینت از كارت شركت در آزمون تهیه نمایند. بنابراین داوطلبان این آزمون برای پرینت كارت شركت در آزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی كارت شركت در آزمون ، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت كارت شركت در آزمون و هم چنین اصل كارت ملی و یا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامی است.
ب‌ ـ آدرس و  محل‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون
   آدرس و محل رفع نقص كارت شركت در ‌آزمون‌كلیه‌داوطلبان برمبنای استان محل اقامت آنان (براساس بند25تقاضانامه) به شرح جدول ذیل این اطلاعیه می‌باشد.

توجه ویژه: داوطلبانی كه به هر دلیل موفق به مشاهده پرینت كارت ورود به جلسه خود نمی شوند و یا اطلاعات كارت اعتباری و یا كدرهگیری ثبت نام خود را فراموش یا گم كرده اند، مطابق با جداول مندرج در ذیل این اطلاعیه و برنامه زمانی اعلام شده در اسرع وقت به حوزه های رفع نقص مراجعه نمایند.


ج- تذكرهای‌ مهم‌
1-با توجه به اطلاعات مندرج بر روی كارت شركت در آزمون ، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای 1، 2 ، 4 ، 5 ، 6 ، 11، 12 و15 (شامل نام خانوادگی و نام ، سال تولد، شماره شناسنامه ،كدملی ، وضعیت داوطلب، كد اشتغال و كد رشته محلهای انتخابی براساس اولویت علاقه داوطلب) كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذكور از طریق لینك مربوط حداكثر تا تاریخ 28/2/1390 منحصراً به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات، نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند.و داوطلبان در صورتیكه نسبت به بندهای 3، 7 و 8 (جنس،معلولیت و معارف) كارت شركت در آزمون مغایرتی مشاهده نمودند لازم است در روز چهارشنبه 28/2/1390 به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (براساس جدول ذیل ) مراجعه نمایند و موضوع را پیگیری نموده تا مشكل برطرف گردد.
2- چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در سهمیه (بند13) كارت شركت در آزمون با مندرجات تقاضانامه ثبت نام مشاهده نمودند، لازم است به ترتیب زیر عمل نمایند:
1-2-كلیه داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت اعلام مغایرت حداكثر تا تاریخ 10/3/90 به سایت اینترنتی ایثار به نشانی www.isaar.ir مراجعه نمایند، در غیراینصورت با سهمیه آزاد گزینش خواهندشد و هیچگونه اعتراضی قابل قبول نمی‌باشد.
2-2-سایر داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه (بجز داوطلبان مندرج در بند 1-2) برای روشن شدن وضعیت سهمیه خود به ارگان مربوط مراجعه نمایند تا درصورت دارا بودن سهمیه، مشخصات این دسته از داوطلبان ازطریق ارگان مربوط حداكثر تا تاریخ 10/3/90 در اختیار سازمان سنجش آموزش كشور قرار گیرد، درغیراینصورت با سهمیه آزاد گزینش خواهند شد و هیچگونه اعتراضی قابل قبول نمی‌باشد.
3- به داوطلبان توصیه می‏شود كه مندرجات برگ راهنمائی كه همراه باكارت ورودی بر روی سایت سازمان قرار خواهد گرفت و قابل پرینت می‌باشد را دقیقاً مطالعه نمایند و با توجه به شماره داوطلبی مندرج در كارت ورودی و بر اساس آدرس حوزه‏های امتحانی كه بر روی كارت شركت در آزمون درج گردیده است حوزة امتحانی خود را شناسائی نمایند.
4-چنانچه كارت شركت در آزمون داوطلب فاقد عكس می‌باشد یا عكس روی كارت دارای اشكالاتی از جمله فاقد مهر بودن عكس، واضح نبودن عكس و ... می‌باشد ضروری است از ساعت 8 الی 12 و 14 الی 18 روز چهارشنبه 28/2/1390 شخصا  با به همراه داشتن دو قطعه 4  3 و كارت شناسایی ملی یا شناسنامه عكسدار به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (براساس جدول ذیل ) مراجعه نمایند و موضوع را پیگیری نموده تا مشكل برطرف گردد.
5-داوطلبان برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت كارت شركت در آزمون ، اصل كارت ملی ویا شناسنامه عكسدار و چند مداد سیاه نرم پر رنگ، مداد پاكن، مدادتراش و سنجاق به همراه داشته باشند. از ورود داوطلبانی كه كارت ورود به جلسه و كارت شناسایی (كارت ملی یا شناسنامه) به همراه نداشته باشند، به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد. 
6- از آوردن وسائل اضافی به جلسه آزمون (بجز مدارك مندرج در بند 5 فوق) و هرگونه وسیله ارتباطی ، الكترونیكی، و محاسباتی ( از قبیل تلفن همراه ، پیجر و ماشین حساب) ، كیف دستی، ساك دستی،كتاب، جزوه، اكیداً خودداری نمایند.
     بدیهی است كه به همراه داشتن هر كدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری كه بخشی از آن در بند « د‍ « آمده است، رفتار خواهد شد.
د‍ - قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری
ماده 5- تخلفات وجرایم در این قانون مشتمل بر موارد زیر است:
الف- ارتكاب هرگونه عملی كه موجب بی‌نظمی در برگزاری آزمون گردد یا همراه داشتن هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الكترونیكی و دستگاههای حافظه‌دار.
ب- ارتكاب هرگونه عمل خلاف مقررات كه آزمون داوطلب را از نظر علمی خدشه دار سازد از قبیل:
1- ارائه مدرك یا گواهی مجعول یا تصویر گواهی مجعول برای شركت در آزمون.
2- تبانی با داوطلبان یا افراد خارج از حوزه امتحانی یا دست‌اندركاران آزمون از قبیل عوامل اجرایی و طراحان سوال برای تخلف در آزمون.
3- ثبت‌نام در آزمون با هویت مجعول یا شركت در جلسه آزمون به جای داوطلب اصلی.
ج- استفاده از هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الكترونیكی و دستگاههای حافظه‌دار.
د- كمك به داوطلب خارج از ضوابط برگزاری آزمون جهت پاسخ به سوالات.
ه‍ - دسترسی غیرمجاز به اطلاعات مربوط به داوطلبان یا استفاده غیر مجاز از آنها.
و- هرگونه تغییر غیرمجاز سوالات، اوراق و پاسخنامه‌های داوطلبان یا سایر مدارك و دفاتر مربوط به آزمون.
ز- افشای سوالات آزمون یا تلاش در جهت دستیابی و افشای آن یا شركت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون به هر نحو.
ح- خرید یا فروش سوالات آزمون یا پاسخ آنها یا شركت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون اعم از اینكه سوالات یا پاسخ آنها واقعی یا غیرواقعی باشد.
ماده 6- هیأت‌های رسیدگی به تخلفات، صلاحیت صدور حكم به مجازاتهای زیر را درباره متخلفان دارند:
الف- در مورد مشمولان بند (الف) ماده (5): اخطار كتبی با درج در پرونده داوطلب و اعلام به مراجع ذیربط یا محرومیت از گزینش در آزمون همان سال.
ب- در مورد مشمولان بند (ب) یا بند (ج) ماده (5): محرومیت از گزینش علمی در آزمون همان سال و ابطال قبولی داوطلب در همان سال و محرومیت از شركت در آزمون از یك تا ده سال بعد.
تبصره- آراء هیأت‌های بدوی جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (6) این قانون قابل تجدید نظر خواهی در هیأت تجدید نظر رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها می‌باشد.
ماده 7- در مورد مشمولان بندهای (د)، (ه‍ )، (و)، (ز) و (ح) ماده (5) هیأت‌های رسیدگی متهم را برای رسیدگی و اعمال جزای نقدی از ده میلیون (000/000/10) ریال تا یك میلیارد (000/000/000/1) ریال یا حبس از یك تا پنج سال یا هر دو مجازات به محاكم دادگستری معرفی می‌نمایند.
ماده 8 – ارتكاب هر یك از اعمال موضوع ماده (5) چنانچه در قالب عضویت در یك گروه یا شبكه باشد موجب تشدید مجازات می‌شود و تشكیل دهنده و سركرده گروه یا شبكه به حداكثر مجازات محكوم می‌گردد. مجازات هر یك از اعضاء كه در ارتكاب تخلفات و جرایم فوق دخالتی نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذكر شده برای مرتكب می‌باشد.
ماده 9- رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها مانع از رسیدگی برابر سایر قوانین جزایی یا رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات اداری یا هیأت‌های انتظامی اعضای هیأت علمی یا كمیته‌های انضباطی دانشجویان نیست و مرتكب علاوه بر مجازات مندرج در مواد (6) و (7) این قانون به مجازات مقرر در سایر قوانین و مقررات محكوم می‌گردد.
ماده 10- در صورت محكومیت قطعی فردی به یكی از مجازاتهای مندرج در این قانون، به استثنای مجازات مندرج در بند (الف) ماده (6)، هیات رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها، قبولی وی در آزمون را ابطال می‌نماید. در این صورت موسسه آموزشی مربوط از صدور و اعطای هرگونه گواهی یا مدرك به وی خودداری خواهد نمود و چنانچه گواهی فارغ‌التحصیلی به وی اعطاء شده باشد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی یا وزارت آموزش و پرورش یا دانشگاه آزاد اسلامی ملزم به ابطال آن گواهی می‌باشند.
ماده 11- چنانچه با بررسی‌های فنی و علمی، بین نمرات و رتبه اكتسابی داوطلبی و سوابق تحصیلی وی مغایرتهای غیرمتعارف مشهود و اساسی از قبیل عدم تطابق معدل دیپلم و دوره پیش‌دانشگاهی با رتبه و نمره اكتسابی در آزمون وجود داشته باشد، با تأیید هیأت‌های بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها از داوطلب در یك یا چند درس عمومی و اختصاصی امتحان مجدد به عمل می‌آید. تعیین وضعیت نهایی آزمون این داوطلب، بر اساس نتایج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هیأت بدوی می‌باشد.
ماده 12- هر موسسه یا آموزشگاه علمی و آموزشی كه برای افزایش آمادگی داوطلبان شركت در آزمون‌های مورد بحث این قانون فعالیت می‌كند چنانچه در تخلفات ماده (5) مشاركت داشته باشد مجوز تاسیس آن لغو می‌شود و مدیران مسوول آنها علاوه بر محرومیت دائمی از تاسیس و اداره این گونه مراكز به مجازات‌های پیش‌بینی شده در این قانون و سایر قوانین محكوم می‌شوند و چنانچه موسسه یا آموزشگاه فاقد مجوز باشد مجازات مدیران مسوول آنها حداكثر مجازات مندرج در ماده (6) می‌باشد.
تبصره- در مورد آموزشگاههایی كه فاقد مجوز باشند علاوه بر اقدام مراجع قانونی ذیربط مدعی‌العموم نیز می‌تواند راساً نسبت به اعلام جرم و پیگیری تخلفات آنان اقدام نماید.
   درخاتمه‌اضافه‌ می‌نماید كه‌ داوطلبان درصورت لزوم می‌توانند سوال یا سوالات خود را در این خصوص از این تاریخ لغایت روزچهار شنبه 28/2/1390 همه روزه بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری با شماره ‌تلفنهای‌ 99-88923595  یابخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org در میان بگذارند.

جدول شهرستان و آدرس محل رفع نقص كارت شركت در آزمون ورودی دوره‌های كارشناسی ناپیوسته پودمانی دانشگاه جامع علمی- كاربردی   سال 1390 براساس استان  محل اقامت داوطلبان

نام استان محل اقامت
شهرستان محل رفع نقص
محل رفع نقص كارت
نشانی باجه‌های رفع نقص
آذربایجان شرقی
تبریز
دانشگاه تبریز
تبریز- بلوار 29 بهمن- خیابان دانشگاه- درب فنی- ساختمان مدیریت خدمات آموزشی- طبقه همكف
آذربایجان غربی
ارومیه
دانشگاه ارومیه
ارومیه – كیلومتر 11 جاده سرو ـ پردیس نازلو ـ دانشگاه ارومیه ـ حوزه معاونت آموزشی.
اردبیل
اردبیل
دانشگاه محقق اردبیلی
اردبیل- انتهای خیابان دانشگاه- دانشگاه محقق اردبیلی ـ اداره كل امور آموزشی دانشگاه
اصفهان
اصفهان
دانشگاه اصفهان
اصفهان – میدان آزادی – دروازه شیراز- دانشگاه اصفهان – ساختمان معاونت آموزشی دانشگاه اصفهان
البرز
كرج
دانشگاه تربیت معلم حصارك كرج
كرج- حصارك – میدان دانشگاه – دانشگاه تربیت معلم حصارك كرج
ایلام
ایلام
دانشگاه ایلام
ایلام- ابتدای جاده مهران- روبروی اداره همیاری شهرداری‌ها – مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه ایلام
بوشهر
بوشهر
دانشگاه خلیج فارس
بوشهر- خیابان شهید ماهینی- دانشگاه خلیج فارس- سازمان مركزی- اتاق شماره 111
تهران
تهران
حوزه خواهران : دانشگاه تربیت معلم تهران
تهران- خیابان شهید مفتح – شماره 49- نرسیده به خیابان انقلاب- دانشگاه تربیت معلم تهران
تهران
حوزه برادران  : دانشگاه صنعتی امیركبیر
تهران- خیابان حافظ- روبروی خیابان سمیه – دانشگاه صنعتی امیركبیر
چهار محال و بختیاری
شهركرد
دانشگاه شهركرد
شهركرد- كیلومتر2 جاده سامان – دانشگاه شهركرد- ساختمان حوزه معاونت آموزشی.
خراسان جنوبی
بیرجند
دانشگاه بیرجند
بیرجند- میدان شهداء- خیابان دانشگاه – دانشكده هنر (مهندسی سابق)
خراسان رضوی
مشهد
دانشگاه فردوسی مشهد
مشهد – دانشگاه فردوسی مشهد- بلوار وكیل آباد- روبروی پارك ملت – درب شمالی دانشگاه – دانشكده علوم اداری واقتصادی
خراسان شمالی
بجنورد
دانشگاه پیام نور مركز بجنورد
بجنورد- انتهای خیابان 17 شهریور جنوبی- كوی دانشگاه – بلوار جانبازان- دانشگاه پیام نور
خوزستان
اهواز
دانشگاه شهید چمران اهواز
اهواز- جنب پل پنجم –دانشگاه شهیدچمران اهواز- مجتمع كلاسهای درسی
زنجان
زنجان
دانشگاه زنجان
زنجان – كیلومتر 6 جاده تبریز - دانشگاه زنجان – سازمان مركزی- واحد رایانه
سمنان
سمنان
دانشگاه سمنان
سمنان – كیلومتر 3 دامغان- پردیس شماره 2 دانشگاه سمنان- اداره كل امور آموزشی
سیستان وبلوچستان
زاهدان
دانشگاه سیستان وبلوچستان
زاهدان– خیابان دانشگاه – روبروی بلوار معلم- مجموعه ورزشی 22 بهمن- دانشگاه سیستان وبلوچستان
فارس
شیراز
دانشگاه شیراز
شیراز- خیابان ساحلی غربی- مجتمع فرهنگی و رفاهی دانشگاه شیراز
قزوین
قزوین
دانشگاه پیام نور استان قزوین
قزوین- خیابان نواب شمالی – مجتمع ادارات – دانشگاه پیام نور قزوین
قم
قم
دانشگاه قم
قم- جاده قدیم اصفهان- بعداز شهرك قدس- دانشگاه قم- ساختمان شهید بهشتی
كردستان
سنندج
دانشگاه پیام نور سنندج
سنندج- خیابان فلسطین- دانشگاه پیام نور استان كردستان
كرمان
كرمان
دانشگاه پیام نور كرمان
كرمان- بلوار امام خمینی(ره)- میدان پژوهش دانشگاه پیام نور مركز كرمان
كرمانشاه
كرمانشاه
دانشگاه رازی كرمانشاه
كرمانشاه- بلوار شهیدبهشتی- مقابل بیمارستان طالقانی- دانشكده علوم اجتماعی دانشگاه رازی كرمانشاه
كهكیلویه و بویراحمد
یاسوج
دانشگاه پیام نور یاسوج
یاسوج- خیابان شهید قندی- پایین تر از مصلی- پشت شهرداری جدید- دانشگاه پیام نور یاسوج – ساختمان مدیریت
گلستان
گرگان
دانشگاه علوم كشاورزی و منابع طبیعی گرگان
گرگان – خیابان شهیدبهشتی- دانشگاه علوم كشاورزی و منابع طبیعی گرگان- ابتدای درب ورودی دانشگاه
گیلان
رشت
دانشگاه گیلان
رشت- خیابان نامجو- جنب ورزشگاه شهید عضدی – دانشكده علوم پایه دانشگاه گیلان
لرستان
خرم‌آباد
دانشگاه لرستان
خرم آباد- سبزه میدان- خیابان فلك الافلاك- دانشكده علوم پایه دانشگاه لرستان
مازندران
بابلسر
دانشگاه مازندران – سازمان مركزی دانشگاه مازندران
بابلسر- خیابان پاسداران- سازمان مركزی دانشگاه مازندران – دفتر برگزاری آزمونها
مركزی
اراك
دانشگاه اراك
اراك- میدان شریعتی- دانشگاه اراك- درب جنوبی دانشگاه
هرمزگان
بندرعباس
دانشگاه هرمزگان
بندرعباس – آزاد شهر- بلوار افروز شهابی پور- مجتمع گفتگوی تمدنهای دانشگاه هرمزگان
همدان
همدان
دانشگاه پیام نور مركز همدان
همدان – میدان عاشورا- بلوار بسیج - سه راهی شهرك فرهنگیان – جنب بوستان نماز- دانشگاه پیام نور مركز همدان
یزد
یزد
دانشگاه یزد
یزد- صفائیه – بلوار دانشگاه یزد- پردیس اصلی دانشگاه یزد

 

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

منبع خبر: پرتال اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردیطبقه بندی: اخبار دانشگاه جامع، 
برچسب ها: اطلاعیه ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور در باره‌ تاریخ، نحوه پرینت كارت ‌ و محل‌ رفع نقص كارت‌ شركت در آزمون ورودی دوره های كارشناسی ناپیوسته پودمانی دانشگاه جامع علمی-كاربردی سال 1390 نسخه چاپی،
ارسال توسط امیرحسین موسوی میرکلایی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظر شما عملکرد این وبلاگ چگونه است؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی

امکانات جانبی
blogskin
پایگاه سرگرمی پاتوق98 - اخبار|عكس|اس ام اس|سرگرمی|رایگان|دانلود